Strefa Bruku - profesjonalne układanie kostki brukowej

Dlaczego my

Nasza firma proponuje Państwu najwyższą jakość usług w pełnym zakresie prac brukarskich. Mając wieloletnie  doświadczenie zapewniamy fachową poradę, miłą obsługę i bardzo atrakcyjne ceny. Kalkulację kosztów inwestycji przygotowujemy bezpłatnie w oparciu o Państwa  indywidualne  preferencje. Oferujemy również pomoc  w zaprojektowaniu Państwa przestrzeni wokół posesji. Przy realizacji projektu uczestniczą fachowcy wyspecjalizowani  w swojej dziedzinie, z minimum kilkuletnim doświadczeniem.

Wykonujemy duże zlecenia infrastrukturalne jak również mniejsze inwestycje przy prywatnych posesjach na terenie m.st. Warszawa i  województwa mazowieckiego. Każdą inwestycję  traktujemy indywidualnie  skupiając się na tym, aby koszty projektu były najkorzystniejsze w połączeniu z jakością oraz materiałami zastosowanymi do wykonania prac. Prezentujemy pełną ofertę największych producentów : Libet, Certus, Jadar, Polbruk, Semmelrock i Bruk-Bet. Dysponujemy sprzętem niezbędnym do wykonania kompleksowych prac. Do dyspozycji mamy oprócz podstawowego sprzętu brukarskiego (piły spalinowe i elektryczne, gilotyny, niwelatory, itd.) park maszynowy: zagęszczarki WACKER/HONDA od 90 do 400 kg, koparko ładowarki JCB 3CX i 4CX z pełnym osprzętem, samochody ciężarowe MAN i MERCEDES o ładowności do 16T i 28T.

Zapraszamy do naszej siedziby w Opaczy Kolonia przy ul. Studziennej 11, to przedmieścia m.st. Warszawa, zaledwie 15 minut drogi od jej centrum - prezentujemy tu ekspozycję ponad 200 m2 kostki brukowej w kilkudziesięciu odmianach kolorystycznech oraz elementów małej architektury najważniejszych polskich producentów.                                                                                             

W ofercie STREFY BRUKU kostka najlepszych producentów

Strefabruku.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone